Facebook

Pon - Pt: 9:00 - 16:00
+48 662 291 930

Transport

TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY

Działalność transportowa polega na dystrybucji pakowanych towarów w pełnych ładunkach ciężarówek
według rozwiązań drogowych. Działamy na całym świecie. Transport ma około 450 000 przesyłek rocznie i jest jednym z największych spedytorów w Europie i za granicą, a szczególnie aktywnie działa w sektorze transportu i logistyki. Aby spełnić życzenia klientów, uzupełniamy własną, ultranowoczesną flotę i sieć o rozbudowaną sieć podwykonawców i partnerów, którzy pracują pod odpowiedzialnością i kontrolą naszej firmy. Są monitorowane przez system zarządzania do przodu opracowany przez in house, stałe procedury czarterowe i miesięczne raporty KPI.

BEZPIECZNIE I NA CZAS

Bezpieczeństwo twojego ładunku jest naszym głównym celem. Dzięki nowoczesnej flocie i personelowi pierwszej klasy oferujemy kompletne rozwiązanie od przechowywania do dostawy.

Jesteśmy wiodącą firmą w ponad 10 krajach. Cargo składa się z transportu towarów pakowanych. Jego działalność obejmuje głównie FTL (Full Truck Loads), częściowe ładunki i transport intermodalny. Rynki usług transportowych obejmują motoryzację, elektronikę użytkową, handel detaliczny i budownictwo.