Facebook

Pon - Pt: 9:00 - 16:00
+48 662 291 930

Logistyka

logistyka1
logistyka2
logistyka3
2000 m2 Powierzchni magazynowej

Mamy ponad 2000 m2 dedykowanego i współdzielonego magazynu. Zapewniamy możliwość przechowywania i wszystkie powiązane z tym działania.

Bazując na naszym doświadczeniu oferujemy najlepsze rozwiązania logistyczne dostosowane do Twoich potrzeb – transport, magazynowanie, dystrybucja, doradztwo, tym samym ujednolicony Twój łańcuch transportu towarów.
Od lat zapewniamy efektywne rozwiązania w zakresie transportu i logistyki, a naszymi klientami są zarówno duże koncerny, jak i mniejsze lokalne przedsiębiorstwa.Nasze usługi obejmują m.in:
  • transport drogowy
  • logistykę kontraktową (magazynowanie + usługi dodane)
Doświadczenie w Logistyce

Od lat specjalizujemy się w drogowym transporcie międzynarodowym i krajowym. Wiemy, że często granicą bywają możliwości własnego transportu, dlatego zapraszamy do współpracy. Stałe dostawy importowo-eksportowe, które nie odbywają się na co dzień, najlepiej zlecić firmie wyspecjalizowanej w spedycji międzynarodowej, posiadającej własne środki transportu.

 

Posiadamy rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie załadunku i transportu.  Zawsze koncentrujemy się na konkretnych potrzebach i wymaganiach naszych klientów – w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.