Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Magazynowanie – Lukas-Trans

Facebook

Pon - Pt: 9:00 - 16:00
+48 662 291 930

Magazynowanie

100% BEZPIECZEŃSTWA

Oferujemy usługi magazynowania i dystrybucji, obsługując różne sektory przemysłu. Działamy w różnych lokalizacjach w zależności od wymagań rynku i klienta.

Dysponujemy wysokiej jakości infrastrukturą magazynową.
Naszym największym priorytetem jest zapewnienie klientowi czystego, bezpiecznego i chronionego środowiska magazynowego, ze szczególnym uwzględnieniem higieny i zdrowia, bezpieczeństwa, ochrony i środowiska.

POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA

Dysponujemy powierzchnią magazynową na ponad 2 000 metrów kwadratowych. magazynowe to ponad 2 000 metrów kwadratowych wysokiej jakości – w przeliczeniu na 3000 palet o rozmiarze 120x80x180.
Powierzając naszej firmie proces logistyki i magazynowania, korzystasz z kompleksowej usługi ułatwiając sobie tym samym osiągniecie przewagi konkurencyjnej.
Dodatkowo możemy wykonać wszelkie czynności, które odciążą wasz łańcuch dostaw i przyniosą także oszczędności w kosztach transportu.